Minust

Tere, külastaja! Minu nimi on Gertu ja ma tegelen fotograafiaga. Minu hobi sai alguse aastal 2008, mil igavusest seebikarbiga  klõpsisin. Samal aastal soovisin vanematelt jõuludeks peegelkaamerat kuna klõpsimisest oli välja kasvanud suur huvi. Minu isa tegeles kunagi ka fotograafiaga, seega olid vanemad kohe nõus ja juba enne jõule oli mul oma peegelkaamera, OLYMPUS E-420. Sellega tegin paar aastat pilte ja avastasin tänu ühele vene objektiivile makromaailma, mis mind siiani köidab. Pildistan veel ka inimesi, linde/loomi, loodust ja kõike muud huvitavat.

Vahepeal tegin pilti Canon 1000D kaameraga, objektiiviks oli põhiliselt Tokina MACRO 100 f 2,8, kuid kasutasin ka vanu vene objektiive.

Nüüdseks olen Canon EOS M50 omanik – vahetasin raske peegelkaamera kergema hübriidkaamera vastu. Pilte teen harvem kui varem, aga hobikorras ikka.

Samuti kogun vanu fotoaparaate ja tehnikat, millega pilti ei tee, nad on nii huvitavad!

 

 

Ilusat vaatamist!

Gertu Saariste

 

PS! Olen avastanud huvi inimeste pildistamise vastu. Kogemuste saamiseks teen seda vabast ajast ja ilma rahata. Kui elad Rapla lähedal või Tallinnas ja sooviksid endast pilte, siis anna endast mulle teada minu facebooki fännilehe sõnumitesse ( Gertu teeb ka pilti )

Soovid mõnda minu tehtud pilti kasutada? Olen lahkesti nõus läbi rääkima.

+37253308806

 

2 thoughts on “Minust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga